Občasník Cesta - květen 2018

Občasník Cesta - květen 2018

Vyšlo nové číslo občasníku Cesta - můžete s námi uvažovat, k čemu je kostel, povídat si o vězeňské duchovní službě, zjistit, co se dělo a co se bude dít, případně se zamyslit nad verši.

Podívejte se, jak se rodí fake news

Podívejte se, jak se rodí fake news

Není jednoduché poznat fake news. O to důležitější, v boji proti manipulaci s námi se všemi, je podporovat klasická média, která ověřují pravdivost zpráv. A to přesto, že člověk dnes zdaleka pravdu nehledá - rozlišuje zprávy podle toho, zda se mu líbí, zda mu vyhovují, nebo ne. Podívejte se, jak se rodí fake news!

Pomoc má mnoho tváří

Pomoc má mnoho tváří

Pod tímto názvem jsme strávili týden od 1. do 8.12.2017 ve stánku na nám. Starosty Pavla, tedy na kladenských vánočních trzích, při dobročinném prodeji a snažili jsme se podpořit sociální a další služby potřebným. Zažili jsme náměstí plné lidí při rozsvěcení vánočního stromu i chvíle úplného prázdna, kdy počasí nebylo...

Akce, které dosud proběhly - fotografie, ukázky

Akce, které dosud proběhly - fotografie, ukázky

V rámci našich projektů i běžné sborové činnosti je možné navštívit desítky zajímavých akcí ročně. A to nepočítáme bohoslužby. Prohlédněte si, co jsme už zažili. Stačí kliknout na uskutečněné akce.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​