Pečuj doma

Pečuj doma

Pečujete o někoho blízkého? Jste začátečník nebo si chcete některé dovednosti zlepšit? Chcete se potkat s dalšími pečujícími? Diakonie ČCE pořádá řadu kurzů a následných setkávání. Rádi bychom tyto kurzy uspořádali také v kladenském Evangelickém kostele. Pokud máte zájem, napište nám, prosíme, předběžnou přihlášku.

Týden modlitebních shromáždění

Týden modlitebních shromáždění

Evangelický sbor v Kladně se jako každý rok připojí ke společným modlitbám za jednotu křesťanů. V termínu od 13.1. do 18.1.2018 proběhnou shromáždění v různých církvích, přičemž v úterý 15.1. od 18 hodin přivítáme účastníky v Evangelickém kostele. Náš farář Leonardo Teca poslouží pak ve středu 16.1. v kostele Církve...

Advent a Vánoce

Advent a Vánoce

Adventní čas byl v našem sboru pestrý. Přinášíme fotografie jak ze slavnostních bohoslužeb ke 100 letům církve (16. prosince), kdy přestavil svou činnost pěvecký sbor, tak z dětské besídky, jež zpestřila poslední adventní neděli 23.12.2018. Bohatá účast pokračovala i o Vánocích a budeme se těšit na další akce.

Prodej pro Diakonii, 100 let a co nevíte o TGM - OC Central

Prodej pro Diakonii, 100 let a co nevíte o TGM - OC Central

Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc koupí výrobků chráněných dílen Diakonie ČCE Litoměřice (keramika), adventních věnců a dalších předmětů ze Slunce Unhošť či Mementa Lidice a dárkového vína z Nosislavi. Výtěžek ve výši téměř 100 tisíc Kč je určen na rozvoj práce s postiženými a sociálně ohroženými klienty.

Leonardo Teca: Česko prožívá krizi identity

Leonardo Teca: Česko prožívá krizi identity

Jak můžeme věřit cizotě, když nevěříme sami sobě? Rozhovor s kladenským farářem si můžete přečíst na webu Svetneziskovek.cz.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​