Pošlete dar církvi snadno, rychle a moderně

Pošlete dar církvi snadno, rychle a moderně

Nejen v době karantény můžete podpořit církevní a diakonické aktivity moderní a snadnou cestou. Vygenerovali jsme pro Vás QR kódy pro platby nejběžnějších sbírek - chrámové, pro Diakonii a Jeronýmovy jednoty. A pro uhrazení saláru - daru církvi na činnost. Samozřejmě lze platit standardní cestou na náš účet...

Máme otevřeno

Máme otevřeno

Od května se také kladenský Evangelický kostel otevřel opět pro návštěvníky. Bohoslužby probíhají za zpřísněných podmínek, s rouškami a v příslušných rozestupech. Přes omezené množství věřících, kteří mohou přijít, zveme všechny členy sboru a další zájemce, aby dorazili do našeho, zatím mírně rozvolněného společenství.

Diakonie pomáhá - pomozte Diakonii

Diakonie pomáhá - pomozte Diakonii

Diakonie ČCE spustila nový web, kde je možné získat informace o všech možných druzích pomoci, včetně krizových linek, zaregistrovat se jako dobrovolník, poskytnout peněžní pomoc, nechat se povzbudit. Cílem jsou nejohroženější skupiny obyvatel.

Církev virtuální

Církev virtuální

Evangelická církev posílila svou mediální činnost a dává k dispozici také nové komunikační kanály. Chceme mít a sytit dva základní kanály – webové stránky e-cirkev.cz a facebookový profil. Na webu je nyní nově dlaždice (chcete-li sekce) nazvaná Církev doma. Denně s novými materiály (texty, videa i rozhlasové nahrávky).

Pomoc a podpora pro zájemce

Pomoc a podpora pro zájemce

Pro současný krizový stav nabízí Evangelická církev a sbor v Kladně různé typy pomoci a podpory. Od zařizování nákupů a dalších potřebných činností pro skupiny obyvatel, které jsou ohrožené, až po pravidelné duchovní slovo a možnost komunikace nejen s farářem. Pokud máte zájem o podporu či zasílání informací, ozvěte se...

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​