Zdeněk Susa: Tělo a duše ve zdraví a nemoci

Zdeněk Susa: Tělo a duše ve zdraví a nemoci

Doc. MUDr. Zdeněk Susa, CSc. přednášel a besedoval a námi na téma Tělo a duše ve zdraví a nemoci v neděli 26.2.2017 od 10 hodin. Inspirativní bylo také jeho kázání v rámci bohoslužeb.

Koncert Tria75 - Dvořák, Vivaldi, Piazzolla

Koncert Tria75 - Dvořák, Vivaldi, Piazzolla

Koncert Tria75 v Evangelickém kostele v Kladně dne 10.1.2017 od 19 hod byl vynikajícím kulturním zážitkem. Trio75 hrálo vybrané skladby od Antonína Dvořáka, Vivaldiho a Piazzolly.

Velikonoce 2019

Velikonoce 2019

Velikonoční svátky proběhnou v Evangelickém kostele jako obvykle - bohoslužby na Velký pátek se uskuteční od 9 hodin, stejně jako na Boží hod Velikonoční. Při obou shromážděních bude vysluhována Večeře Páně. Více k Velikonocům a také k akcím, které nás čekají, se dočtete ve sborovém dopise.

Co nás čeká do Vánoc

Co nás čeká do Vánoc

Upozorňujeme zejména na koncert vokální skupiny HLASOPLET (11.11.2018), výstavu ke 100. výroční církve a prodej výrobků Diakonie v OC Central (listopad 2018), slavnostní bohoslužby k témuž výročí s mnoha zajímavými hosty a vyhlížení adventu (25.11.2018). Sledujte nás! A nezapomeňte si prohlédnout akce, které jsou již za...

Občasník Cesta - květen 2018

Občasník Cesta - květen 2018

Vyšlo nové číslo občasníku Cesta - můžete s námi uvažovat, k čemu je kostel, povídat si o vězeňské duchovní službě, zjistit, co se dělo a co se bude dít, případně se zamyslit nad verši.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​