Africká hudba

Africká hudba

Leonardo Teca, evangelický farář v Kladně, který pochází z Angoly, bude povídat o africké hudbě a předvádět hru na buben djembe ve Středisku komplexní sociální péče o. p. s. (5. května 249, 272 01 Kladno), a to ve středu 28.2.2018 od 13 hodin.

Sborový dopis - Vánoce a Nový rok 2018

Sborový dopis - Vánoce a Nový rok 2018

Narodil se nám spasitel, radujme se. Vše ostatní jde stranou, je druhotné. Hlavní dar máme všichni stejný: “zvěstuji vám radost, která bude pro všechen lid”. Nikdo není vynechán, žádný není opomenut.

Plány pro rok 2018

Plány pro rok 2018

Pro rok 2018 máme přichystaný bohatý program přednášek, koncertů, výstav, ale také slavnostních bohoslužeb k oslavám našeho stoletého výročí. Chystáme se i na Noc kostelů a zapojíme se do akcí města Kladna.

Netradiční koncert: Saxofon a varhany

Netradiční koncert: Saxofon a varhany

Písně duchovní i světské hudby od baroka až po současnost v úpravě pro varhany a saxofon zahráli v rámci Noci kostelů Stanislav a Ladislava Pfeferovi. Kdo nepřišel v pátek 9.6.2017 od 18:30 do evangelického kostela v Kladně, určitě prohloupil.

Noc kostelů 2017

Noc kostelů 2017

Evangelický kostel v Kladně byl jako již tradičně při Noci kostelů otevřen - pro všechny, kteří přišli navštívit bohatý program zahrnující hudbu, divadlo, povídání i domácí atmosféru.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​