DSC_1810

Evangelická církev spustila v prvních dnech krize na jaře 2020 evangelický audioarchiv, ve kterém můžete najít stovky úvah, písní zpívaných či jen jako doprovod, načtené knihy a další nahrávky. Jsme rádi, že je posloucháte i nadále. Církev neustále pokračuje v nové produkci a stojí za to ji sledovat.

V minulých dnech byl původní odkaz audioarchivu změněn a nyní vše naleznete pod https://soundcloud.com/ecirkev.

Součástí archivu jsou i pravidelné biblické úvahy, které vydáváme každou středu – ty najdete buď v archivu, nebo zjednodušeně na adrese https://www.e-cirkev.cz/slovo. Zde odkazujeme přímo na článek na stránkách e-cirkev.cz, kde je pohromadě  všech dosavadních 116 úvah rozdělených podle období (Slovo na doma – denní úvahy v období březen - červen 2020, Slovo na prázdniny - prázdninové týdenní úvahy a od září znovu Slovo na týden – týdenní úvahy.) Denní frekvenci úvah plánujeme znovu v adventním a postním období, jinak budeme v roce vydávat úvahy týdně.

Kromě internetové platformy pro audioarchiv Soundcloud (odkaz je výše) jsou vybrané nahrávky k poslechu také na velmi oblíbené platformě Spotify a pro uživatele zařízení Apple je možné archiv nalézt i v aplikaci Apple Podcast.

Každé pondělí zároveň vydáváme na webu a sociálních sítích modlitby připravené laickými členy církve – odkaz na ně je https://www.e-cirkev.cz/modlitba. Všechno nové pak prezentujeme na naší facebookové stránce - https://www.facebook.com/Ecirkev/, kde se snažíme takřka denně informovat o dění v ČCE.

Mnohokrát děkujeme všem, kteří přispívají úvahami, modlitbami, písněmi a jiným.

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​