Song Ladies opět v Evangelickém kostele

Song Ladies opět v Evangelickém kostele

Kdo byl na koncertě tohoto ženského pěveckého souboru, dobře ví, že kvalita poslechu i repertoiru je zaručená. Proto si rezervujte termín dalšího vystoupení, které se uskuteční v kladenském Evangelickém kostele, a to 1.12.2022 (čtvrtek) od 18:00 hodin.

Dr. Ernst Uhl

Dr. Ernst Uhl

V sobotu 12. listopadu se v Brémách rozloučíme s Dr. Ernstem Uhlem, který po desítky let spolupracoval, nejen jako představitel partnerského sboru, s kladenským sborem. Kromě toho se zapojoval do aktivit lidického památníku a stal se i čestným občanem Lidic. Úmrtí Dr. Uhla je velkou ztrátou pro místní česko-německé vztahy.

Song Ladies v Evangelickém kostele

Song Ladies v Evangelickém kostele

V pondělí 20.12.2021 bylo možné přijít si vychutnat krásu zpěvu ve vánočním čase do Evangelického kostela - od 18 hodin se zde konal koncert pěveckého souboru Song Ladies. Potěšil všechny příznivce sborového zpěvu i kohokoli, kdo potřeboval najít v předvánočním shonu chvíli klidu.

Slavnost díkčinění

Slavnost díkčinění

Slavnostní bohoslužby vděčnosti za dary života, jež dostáváme od Hospodina, proběhly v Evangelickém kostele v Kladně v neděli 17.10.2021. Připojujeme pár ilustrací slavnostní atmosféry.

Opravené varhany zazněly naplno 20. září

Opravené varhany zazněly naplno 20. září

Po dvou letech oprav můžeme opět využívat varhany v Evangelickém kostele nejen k doprovodu zpěvu při bohoslužbách. Slavnostní uvedení do provozu jsme svěřili církevnímu kantorovi Ladislavu Moravetzovi. V neděli 20. září 2020 jsme měli možnost při dopoledním koncertu vychutnat všechny odstíny jejich zvuku.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​