Prodej pro Diakonii, 100 let a co nevíte o TGM - OC Central

Prodej pro Diakonii, 100 let a co nevíte o TGM - OC Central

Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc koupí výrobků chráněných dílen Diakonie ČCE Litoměřice (keramika), adventních věnců a dalších předmětů ze Slunce Unhošť či Mementa Lidice a dárkového vína z Nosislavi. Výtěžek ve výši téměř 100 tisíc Kč je určen na rozvoj práce s postiženými a sociálně ohroženými klienty.

100 let Evangelické církve: Slavnostní shromáždění

100 let Evangelické církve: Slavnostní shromáždění

Českobratrská církev evangelická vznikla v prosinci 2018. Společně jsme si připomněli toto významné jubileum v neděli 25.11.2018 spolu s bývalými statutárními zástupci církve - synodním seniorem Joelem Rumlem a synodními kurátorkami Mahulenou Čejkovou, Lydií Roskovcovou a Liou Valkovou.

Vyhlížení adventu na radniční věži

Vyhlížení adventu na radniční věži

Po loňském zájmu veřejnosti jsme zpřístupnili radniční věž i letos v rámci Vyhlížení adventu. Každý měl možnost se v tichu a s výhledem zamyslet nad významem nadcházejícího předvánočního období.

HLASOPLET

HLASOPLET

Koncert skupiny Hlasoplet, tedy pěti čistých mužských hlasů, která má v repertoáru spirituály, jazzové kousky, české a světové evergreeny v osobitých úpravách, ale i autorskou tvorbu. Vynikající koncert v Evangelickém kostele si všichni zúčastnění opravdu užili.

100 let Evangelické církve: Výstava

100 let Evangelické církve: Výstava

Srdečně zveme na poučnou a velmi přehlednou výstavu ke stoletému výročí založení Českobratrské církve evangelické. Autorem výstavy je Peter Morée, který ji také 16.9.2018 v 11 hodin zahájil. Výstava je ke shlédnutí v Evangelickém kostele každou neděli v čase 8:30 - 11:30, nebo po domluvě, a to až do konce října 2018.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​