Do ZOO!

Do ZOO!

Rodinná neděle 19.5.2019 začne v Evangelickém kostele bohoslužbami v 9 hodin. Odpoledne pak vyrazíme do Zooparku Zájezd, kde uvidíme komentované krmení zvířat a bude připravena další zábava. Pro přihlášené děti i doprovod vstup zdarma. Zveme všechny děti, které se se svými rodiči účastnili koncem roku akce Krabice od...

Noc kostelů se blíží

Noc kostelů se blíží

Pro Noc kostelů jsme připravili bohatý program, od dětského divadelního ztvárnění apokryfu Karla Čapka, přes koncerty klasické a etnické hudby, až po čtení parafrázované Bible či meditaci s podtextem sedmi Ježíšových slov na kříži. Evangelický kostel bude otevřený (také k individuálním prohlídkám) 24.5.2019 od 18 do 23...

Proč?

Proč?

S Eliškou Havelkovou budeme diskutovat o smyslu života navzdory utrpení. Provokativní téma, které neřešíme, dokud se nás nedotkne a neevokuje onu věčnou otázku: Proč zrovna já (on/ona)? Přijďte do Evangelického kostela v Kladně na bohoslužby 26.5.2019 od 9 hodin a následnou přednášku spojenou s besedou.

Pečuj doma

Pečuj doma

Pečujete o někoho blízkého? Jste začátečník nebo si chcete některé dovednosti zlepšit? Chcete se potkat s dalšími pečujícími? Diakonie ČCE pořádá řadu kurzů a následných setkávání. Rádi bychom tyto kurzy uspořádali také v kladenském Evangelickém kostele. Pokud máte zájem, napište nám, prosíme, předběžnou přihlášku.

Česká televize o evangelickém faráři v Kladně

Česká televize o evangelickém faráři v Kladně

Leonardo Teca vypráví o svém životě, zvyklostech, pohnutkách a zkušenostech s Evangelickou církví a křesťanstvím v České republice a v jeho současném působišti, tedy v kladenském evangelickém sboru. Zhruba desetiminutový dokument v rámci Křesťanského magazínu odvysílala Česká televize.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​