Vánoční hra letos zase živě

Vánoční hra letos zase živě

Originální vánoční divadelní hra s názvem DONKEY FICTION: HISTORKY Z BETLÉMA byla ke shlédnutí v Evangelickém kostele v Kladně v neděli 12.12.2021, a to od 9 hodin, v čase bohoslužeb. Pro ty, kdo se nemohli zúčastnit osobně, jsme umístili nahrávku na sborový kanál Youtube.

Vysíláme on-line: aktuální odkaz na bohoslužby

Vysíláme on-line: aktuální odkaz na bohoslužby

Na bohoslužby můžete přijít osobně, ale vysíláme je občas také on-line. Navštivte YouTube kanál Evangelického kostela v Kladně: přímý přenos v neděli od 9 hodin, následně je zde uložen záznam. Kromě toho bratr farář posílá pravidelné zpravodajství e-mailem. Pokud máte o toto zpravodajství zájem, přihlaste se mu.

Noc kostelů pro návštěvníky i přes internet

Noc kostelů pro návštěvníky i přes internet

Letošní Noc kostelů (28.5.2021 od 18 hodin) proběhla ve dvou rovinách. Návštěvníci mohli zažít nabízený program na místě, ale ti, kteří se nemohli fyzicky zúčastnit, dostali navíc příležitost vidět a slyšet aktivity z Evangelického kostela v Kladně i ve virtuálním prostoru, tedy prostřednictvím on-line přenosu.

Výzva k podpoře lidských práv v Bělorusku

Výzva k podpoře lidských práv v Bělorusku

Synodní rada Českobratrské církve evangelické dnes veřejně vyzvala k podpoře lidských práv v Bělorusku: „Přicházíme s touto výzvou v čase, kdy mezinárodní pozornost kolísá a protestující čelí značnému vyčerpání. O to více považujeme jako církev za důležité běloruský lid různými způsoby podporovat."

Vánoční divadlo

Vánoční divadlo

Letošní vánoční hra musela být prakticky bez diváků a také zkoušky probíhaly pouze virtuálně, proto se výsledná forma podobá spíše scénickému čtení. I tak stojí za to výsledek shlédnout a zaslechnout mezi aktuálními problémy osvobozující poselství Vánoc.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​