Song Ladies opět v Evangelickém kostele

Song Ladies opět v Evangelickém kostele

Kdo byl na koncertě tohoto ženského pěveckého souboru, dobře ví, že kvalita poslechu i repertoiru je zaručená. Proto si rezervujte termín dalšího vystoupení, které se uskuteční v kladenském Evangelickém kostele, a to 1.12.2022 (čtvrtek) od 18:00 hodin.

Dr. Ernst Uhl

Dr. Ernst Uhl

V sobotu 12. listopadu se v Brémách rozloučíme s Dr. Ernstem Uhlem, který po desítky let spolupracoval, nejen jako představitel partnerského sboru, s kladenským sborem. Kromě toho se zapojoval do aktivit lidického památníku a stal se i čestným občanem Lidic. Úmrtí Dr. Uhla je velkou ztrátou pro místní česko-německé vztahy.

Kostel slouží ukrajinským dětem

Kostel slouží ukrajinským dětem

Od počátku prázdnin slouží sborové prostory Evangelického kostela v Kladně dětem z Ukrajiny. Ve všedních dne zde působí adaptační skupina v režii organizace Člověk v tísni. Zpočátku se jednalo o časově ohraničený projekt, ale v srpnu byla smlouva prodloužena na neurčito. Kostel ožil dětským smíchem i mimo neděli. Tak to...

NADHLED v Chomutově

NADHLED v Chomutově

V neděli 12. června se konalo první (a doufejme, že ne poslední) hostující divadelní představení, kdy náš divadelní spolek NADHLED představil hru "Tři mládenci v Nabově peci" v modlitebně ČCE v Chomutově. A to především díky Pavle Zetkové, která napsala scénář, nacvičila představení a domluvila i hostování v Chomutově.

Velikonoce 2022 obrazem

Velikonoce 2022 obrazem

Letošní velikonoční svátky v kladenském Evangelickém kostele objektivem fotografů - projděte si galerii a sdílejte atmosféru našeho společenství.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​