Prodej pro Diakonii, 100 let a co nevíte o TGM - OC Central

Prodej pro Diakonii, 100 let a co nevíte o TGM - OC Central

Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc koupí výrobků chráněných dílen Diakonie ČCE Litoměřice (keramika), adventních věnců a dalších předmětů ze Slunce Unhošť či Mementa Lidice a dárkového vína z Nosislavi. Výtěžek ve výši téměř 100 tisíc Kč je určen na rozvoj práce s postiženými a sociálně ohroženými klienty.

Advent a Vánoce

Advent a Vánoce

Adventní čas zahájíme v Evangelickém kostele bohoslužbami s Večeří Páně v neděli 2.12.2018 od 9 hodin a uzavřeme pořadem, který nám zpestří svými příspěvky děti (23.12. od 9 hodin). Srdečně zveme také na odpolední bohoslužby o Štědrém dnu v 15:00 či na Boží hod vánoční (od 9 hodin).

Leonardo Teca: Česko prožívá krizi identity

Leonardo Teca: Česko prožívá krizi identity

Jak můžeme věřit cizotě, když nevěříme sami sobě? Rozhovor s kladenským farářem si můžete přečíst na webu Svetneziskovek.cz.

Kalich svítí do dálky

Kalich svítí do dálky

Náš sborový dům je zase o trochu lépe identifikovatelný. Kalich na střeše i znak nade dveřmi nyní svítí do daleka novým zlatým nátěrem, což může příchozím pomoci najít Evangelický kostel v šedi uliční fronty. Podívejte se, jak toto oživení probíhalo.

Občasník Cesta - květen 2018

Občasník Cesta - květen 2018

Vyšlo nové číslo občasníku Cesta - můžete s námi uvažovat, k čemu je kostel, povídat si o vězeňské duchovní službě, zjistit, co se dělo a co se bude dít, případně se zamyslit nad verši.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​