Pošlete dar církvi snadno, rychle a moderně

Pošlete dar církvi snadno, rychle a moderně

Nejen v době karantény můžete podpořit církevní a diakonické aktivity moderní a snadnou cestou. Vygenerovali jsme pro Vás QR kódy pro platby nejběžnějších sbírek - chrámové, pro Diakonii a Jeronýmovy jednoty. A pro uhrazení saláru - daru církvi na činnost. Samozřejmě lze platit standardní cestou na náš účet...

Diakonie pomáhá - pomozte Diakonii

Diakonie pomáhá - pomozte Diakonii

Diakonie ČCE spustila nový web, kde je možné získat informace o všech možných druzích pomoci, včetně krizových linek, zaregistrovat se jako dobrovolník, poskytnout peněžní pomoc, nechat se povzbudit. Cílem jsou nejohroženější skupiny obyvatel.

Církev virtuální

Církev virtuální

Evangelická církev posílila svou mediální činnost a dává k dispozici také nové komunikační kanály. Chceme mít a sytit dva základní kanály – webové stránky e-cirkev.cz a facebookový profil. Na webu je nyní nově dlaždice (chcete-li sekce) nazvaná Církev doma. Denně s novými materiály (texty, videa i rozhlasové nahrávky).

Evangelický farář na dalších pět let zvolen

Evangelický farář na dalších pět let zvolen

V neděli 23.2.2020 proběhla na sborovém shromáždění kladenského farního sboru ČCE volba faráře pro příští pětileté období. Zvolen byl naprostou většinou hlasů stávající kazatel Leonardo Teca.

Máme nový bankovní účet

Máme nový bankovní účet

Chcete Evangelickou církev v Kladně podpořit finančně? Váš dar bude použit na obnovu varhan, údržbu kostela, vybavení pro práci s dětmi, ale také na pořádání koncertů, besed či pomoc při charitativním prodeji výrobků chráněných dílen a další obecně prospěšné činnosti. Od ledna 2020 máme nový bankovní účet.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​