Noc kostelů 2023 v obrazech

Noc kostelů 2023 v obrazech

Letošní noc kostelů byla milá a úspěšná - Evangelický kostel navštívilo zhruba 90 lidí, kteří mohli shlédnout vystoupení dětí z ukrajinské dětské adaptační skupiny, která v kostele působí, velmi profesionální vystoupení skupiny Song Ladies nebo animovaný film ke 400. výročí Komenského Labyrintu světa a ráje srdce.

Kostel slouží ukrajinským dětem

Kostel slouží ukrajinským dětem

Od počátku prázdnin slouží sborové prostory Evangelického kostela v Kladně dětem z Ukrajiny. Ve všedních dne zde působí adaptační skupina v režii organizace Člověk v tísni. Zpočátku se jednalo o časově ohraničený projekt, ale v srpnu byla smlouva prodloužena na neurčito. Kostel ožil dětským smíchem i mimo neděli. Tak to...

NADHLED v Chomutově

NADHLED v Chomutově

V neděli 12. června se konalo první (a doufejme, že ne poslední) hostující divadelní představení, kdy náš divadelní spolek NADHLED představil hru "Tři mládenci v Nabově peci" v modlitebně ČCE v Chomutově. A to především díky Pavle Zetkové, která napsala scénář, nacvičila představení a domluvila i hostování v Chomutově.

Velikonoce 2022 obrazem

Velikonoce 2022 obrazem

Letošní velikonoční svátky v kladenském Evangelickém kostele objektivem fotografů - projděte si galerii a sdílejte atmosféru našeho společenství.

Vánoční hra letos zase živě

Vánoční hra letos zase živě

Originální vánoční divadelní hra s názvem DONKEY FICTION: HISTORKY Z BETLÉMA byla ke shlédnutí v Evangelickém kostele v Kladně v neděli 12.12.2021, a to od 9 hodin, v čase bohoslužeb. Pro ty, kdo se nemohli zúčastnit osobně, jsme umístili nahrávku na sborový kanál Youtube.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​