Podívejte se, jak se rodí fake news

Podívejte se, jak se rodí fake news

Není jednoduché poznat fake news. O to důležitější, v boji proti manipulaci s námi se všemi, je podporovat klasická média, která ověřují pravdivost zpráv. A to přesto, že člověk dnes zdaleka pravdu nehledá - rozlišuje zprávy podle toho, zda se mu líbí, zda mu vyhovují, nebo ne. Podívejte se, jak se rodí fake news!

Ekumenický týden modliteb

Ekumenický týden modliteb

Zveme všechny zájemce k ekumenickému týdnu modliteb za jednotu křesťanů. Ten letos bude probíhat od neděle 16.1.2022 do čtvrtka 20.1.2022 v pěti kladenských kostelech a modlitebnách, a to vždy od 18 hodin. Evangelický kostel je v programu v úterý 18.1.2022. Bližší informace ke všem pěti shromážděním jsou k dispozici v...

Vysíláme on-line: aktuální odkaz na bohoslužby

Vysíláme on-line: aktuální odkaz na bohoslužby

Na bohoslužby můžete přijít osobně, ale vysíláme je občas také on-line. Navštivte YouTube kanál Evangelického kostela v Kladně: přímý přenos v neděli od 9 hodin, následně je zde uložen záznam. Kromě toho bratr farář posílá pravidelné zpravodajství e-mailem. Pokud máte o toto zpravodajství zájem, přihlaste se mu.

Bohoslužby v kostele či on-line

Bohoslužby v kostele či on-line

Od neděle 29.11.2020 se scházíme jako obvykle v kostele, limit se na základě kapacity kostela pohybuje mezi 25 až 30 účastníky, což nyní bez problémů postačuje. Další program a rozhovory s farářem probíhají po předchozí domluvě. On-line bohoslužby je možné shlédnout z dalších sborů Evangelické církve.

Pečuj doma

Pečuj doma

Pečujete o někoho blízkého? Jste začátečník nebo si chcete některé dovednosti zlepšit? Chcete se potkat s dalšími pečujícími? Diakonie ČCE pořádá řadu kurzů a následných setkávání. Rádi bychom tyto kurzy uspořádali také v kladenském Evangelickém kostele. Pokud máte zájem, napište nám, prosíme, předběžnou přihlášku.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Kladně

Farní sbor
Českobratrské církve evangelické
v Kladně

Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.​